G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5 paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
Frekvence paměti
6000 MHz
SPD profil
Ano
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
30
Komponent pro
PC/server
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| EAN: | 4713294230539 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 16 mm |
| Šířka balení: | 218 mm |
| Délka balení: | 143 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
