FOLK Junior Small breeds Gentle meal for puppy with rabbit, veal and carrot - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPFLKKAS0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Hlavní příchuť
Králík
Kategorie produktu
Suché krmivo
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Další funkce
Bez lepku
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
Junior
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez cukru
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
15,5%
Bílkoviny
28%
Hrubá vláknina
4%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.144 kg |
| EAN: | 5906731523434 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 172 mm |
| Šířka balení: | 353 mm |
| Délka balení: | 472 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
