FOLK Junior Medium and large breeds Gentle meal for puppy with rabbit, veal and carrot - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPFLKKAS0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Bez lepku
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
Junior
Hlavní příchuť
Králík
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8%
Bílkoviny
28%
Obsah tuku
15,5%
Hrubá vláknina
4%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.144 kg |
| EAN: | 5906731523458 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 172 mm |
| Šířka balení: | 353 mm |
| Délka balení: | 472 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
