Elektrický vyžínač Makita UR3502 1000W 35cm
Kód: NELMAKPKA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezkabelový
Ne
Barva
Černá
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Rychlost otáčení
5700 ot/min
Typ hlavy
Nylonová struna
Materiál ostří
Nylon
Řezná šířka
35 cm
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
1000 W
Napájecí zdroj
Střídavý proud
Délka kabelu
0,35 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,9 kg
Šířka
400 mm
Hloubka
380 mm
Délka
163 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 088381680141 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1690 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
