Elektrický stropní a podlahový úchyt, výsuvný Maclean, 43''-88'', VESA 600x400, max. 60 kg, 100-240V AC,50/60Hz
Kód: TVAMCNUCH0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Motorizovaný
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Nastavení výšky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena.
Uchycení
Způsob uchycení
Od podlahy ke stropu
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Maximální velikost obrazovky
2,23 m (88")
Typ dálkového ovladače
Ano
Maximální nosnost
60 kg
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
200 x 200 mm
Minimální velikost obrazovky
109,2 cm (43")
Počet podporovaných displejů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.36 kg |
| EAN: | 5902211141228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1070 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
