Electrolux EOD5F71Z SteamBake 600 Katalýza Parní trouba Černá
Kód: AGDELCPIZ0220
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
A
Spotřeba energie na cyklus
0,95 kWh
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,81 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba
2990 W
Vzhled
Typ ovládání
Otočné
Barva
Černá
Konvekční vaření
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Vestavěný displej
Ano
Udržování tepla
Ano
Chladné dveře
Ano
Počet roštů
1
Hodiny
Ano
Grilování
Ano
Zobrazení skutečné teploty
Ano
Uchycení dveří
Dolů
Typ displeje
LED
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Hloubka
569 mm
Výška
594 mm
Hmotnost
28 kg
Šířka
596 mm
Hmotnost včetně balení
29 kg
Technické údaje
Instalační výška oddílu
59 cm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Obsah balení
Počet pečicích plechů
2
Včetně grilovacího roštu
Ano
Teleskopické skluzavky
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Trouba
Rychlé zahřátí
Ano
Hlučnost
43 dB
Automatické vypnutí
Ano
Konvekční vaření
Ano
Vysávání
Katalytické
Rozsah teploty vaření
50 - 275 °C
Přístroj na výrobu chipsů
Ano
Funkce
Spodní ohřev
Velikost trouby
Střední
Pizza
Ano
Celková vnitřní kapacita trouby
72 l
Počet pecí
1
Vnitřní osvětlení
Ano
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2159886
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 7333394078427 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
