Electrolux EMS4253TEX mikrovlnná trouba Vestavěné Kombinovaná mikrovlnná trouba 900 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDELCKMZ0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výkon grilu
1000 W
Vestavěný displej
Ano
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Umístění přístroje
Vestavěné
Otočný talíř
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Nerezová ocel
Dětský zámek
Ne
Časovač
Ano
Výkon trouby
900 W
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba
1400 W
Hmotnost a rozměry
Výška
377 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
388 mm
Instalační výška oddílu
38 cm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Hmotnost
15,7 kg
Hloubka
595 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána.
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ano
Funkce uchování teploty
Ne
Konvekční vaření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 21.2 kg |
| EAN: | 7332543715671 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 475 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
