DUR193RF MAKITA
Kód: NAKMAKKOS0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Volnoběžná rychlost (max)
7800 ot/min
Barva
Modrá
Délka držadla
Rukojeť smyčky
Typ hlavy
Nylonová struna
Hlučnost
1,5 dB
Průměr žíly
1,65 mm
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
73,2 dB
Zaručená hladina akustického výkonu
83 dB
Bezkabelový
Ano
Typ motoru
Kartáčový motor
Příkon
Kapacita baterie
3 Ah
Napětí baterie
18 V
Včetně baterie
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Maximální šířka řezáku
260 mm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,6 kg
Šířka
265 mm
Výška
358 mm
Délka
1248 mm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Baterie likvidujte podle místních předpisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.24 kg |
| EAN: | 088381760997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 1200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
