Drátová sluchátka Sennheiser HD 400S
Kód: PERSENSLU0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
217 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Audiofil
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Délka kabelu
1,4 m
Barva
Černá
Styl nošení
Okolo ucha
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Impedance
18 ohm
Harmonické zkreslení (THD)
<0.5% (1kHz/100dB)
Typ kondenzátoru
Dynamické, uzavřené
Citlivost sluchátek
120 dB
Frekvence sluchátek
18 - 20000 Hz
Vestavěné dálkové ovládání
Ano
Frekvenční odezva mikrofonu
100 – 10000 Hz (-10 dB)
Mikrofon
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.426 kg |
| EAN: | 4044155245110 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 104 mm |
| Šířka balení: | 232 mm |
| Délka balení: | 199 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
