DeWALT DCS335NT přímočará pila 3200 spm 2 kg
Kód: NAKDEWWYR0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Seřízení pokosníku
Ano
Potlačení vibrací
Ano
Otvor na prach
Ano
Kapacita pokosníku (max.)
45°
Ofuk prachu
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Černá
Nastavení úkosu bez použití nářadí
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2 kg
Výkon
Frekvence volnoběhu (max.)
3200 spm
Hloubka řezu do dřeva
13,5 cm
Hladina akustického výkonu
97 dB
Míra akustického tlaku
86 dB
Hloubka řezu do hliníku
2,5 cm
Délka zdvihu
2,6 cm
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Hloubka řezu do oceli
1 cm
Frekvence volnoběhu (min.)
1000 spm
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neponořujte přístroj do vody ani jej nepoužívejte na mokrých místech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.65 kg |
| EAN: | 5035048710692 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
