DeWALT DCG409VSNT-XJ úhlová bruska 12,5 cm 9000 ot/min
Kód: NAKDEWSKA0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochrana proti zpětnému rázu
Ano
Barva
Žlutá
Měkký start
Ano
Aretace vřetena
Ano
Funkce zajištění
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Otvor na prach
Ano
Snadné uchopení
Ano
Ochranný kryt bez nářadí
Ano
Počet pozic rukojeti
2
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Nastavitelný chránič
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
9000 ot/min
Volnoběžná rychlost (min)
3000 ot/min
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Počet rychlostí
6
Obsah balení
Včetně francouzského klíče
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka baterie
Ne
Ochranný kryt
Ano
Přídavná rukojeť
Ano
Včetně baterie
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.81 kg |
| EAN: | 5035048791462 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
