DeWALT DCE530N-XJ tepelná pistole Horkovzdušná pistole 190 l/min 530 °C Žlutá
Kód: NAKDEWOPA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěný displej
Ne
Barva
Žlutá
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Typ produktu
Horkovzdušná pistole
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Balení baterií
Ne
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Výška
194,8 mm
Hmotnost
500 g
Hloubka
161 mm
Výkon
Provozní teplota (min.)
290 °C
Počet teplotních nastavení
2
Počet nastavení toku vzduchu
2
Maximální průtok vzduchu
190 l/min
Provozní teplota (max.)
530 °C
Minimální průtok vzduchu
109 l/min
Obsah balení
Povrchová hubice
Ano
Nabíječka
Ne
Reflector tryska
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Počet hubic
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 5035048722886 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 80 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
