DeWALT DCD708D2T-QW AKU/rázový šroubovák Černá, Žlutá 1650 ot/min
Kód: NAKDEWWWK0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Elektrický šroubovák
Snadné uchopení
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Žlutá
Nastavitelný točivý moment
Ano
Zpětný chod
Ano
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Vrtání
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
2 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,4 kg
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
1650 ot/min
Točivý moment (min.)
26 Nm
Maximální točivý moment
65 Nm
Volnoběžná rychlost (min)
450 ot/min
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.99 kg |
| EAN: | 5035048721919 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
