DeepCool R-LP240-BKMSNC-G-1 Chladicí systém pro počítač Počítačová skříň, Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Typ konektoru LED
3-pinový
Barva
Černá
Konektor ventilátoru
4pinový
Typ displeje
LED
Materiál
Hliník
Osvětlovací LED
Ano
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka čerpadla
6,3 cm
Výška čerpadla
7,8 cm
Šířka čerpadla
9,1 cm
Výška chladiče
12 cm
Délka trubic
41 cm
Hmotnost včetně balení
1,82 kg
Šířka chladiče
22,8 cm
Hloubka balení
439 mm
Šířka balení
159 mm
Hmotnost
1,42 kg
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška balení
191 mm
Hloubka chladiče
2,7 cm
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Výkon
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Hladina hluku pumpy
21 dB
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko
Minimální hluk ventilátoru
38,71 dB
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Maximální proud vzduchu
3,48 mmH2O
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Počet kusů v balení
1 kusů
Pokoj
Počítačová skříň, Procesor
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Průměr větráku
12 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chladicí potrubí neohýbejte ani nepoškozujte; hrozí nebezpečí úniku a koroze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.905 kg |
| EAN: | 6933412728955 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
