DeepCool R-CH170-BKNPI0D-G-1 počítačová skříň Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Maximální délka grafické karty
30,5 cm
Maximální výška CPU chladiče
17,2 cm
Počet expanzních slotů
3
Model
PC
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Formát
Tower
Barva
Černá
Materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Počet 2.5" pozic
1
Počet 3,5" pozic
1
Hmotnost a rozměry
Výška
380 mm
Hloubka
250 mm
Hmotnost
3,4 kg
Šířka
200 mm
Možnosti připojení
Audio vstup
Ano
Počet portů USB typu C
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 2.0
1
Obrazovka
Typ displeje
LED
Vestavěný displej
Ano
Chlazení
Podporované průměry spodních ventilátorů
120
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
2
Počet podporovaných spodních ventilátorů (max)
1
Podporované velikosti bočních chladičů
240
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí.
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
SFX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 6933412774228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
