Deepcool PN650D 650w Gold Direct PSU
Kód: ZDLDECOBU0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+5 V)
100 W
Prvky ochrany napájení
Zkrat
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
100 W
Celkový příkon
650 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Rozsah zpoždění signálu Power Good
100 - 150 ms
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Kombinovaný výkon (+12 V)
648 W
Doba uchování
16 ms
Efektivita
90%
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Průměr větráku
12 cm
Typ chlazení
Aktivní
Umístění větráku
Čelní
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
140 mm
Šířka
150 mm
Výška
86 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
CPU napájecí konektor (4+4pin)
2
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Typ kabeláže
Nemodulární
Počet napájecích konektorů SATA
6
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Délka napájecího kabelu pro CPU
70 cm
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Výkon
Účel
PC
ATX verze
3.1
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Včetně kabelové spojky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 6933412741732 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 306 mm |
| Šířka balení: | 119 mm |
| Délka balení: | 199 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
