DeepCool MATREXX55 V4 C Midi Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Materiál
SPCC
Počet expanzních slotů
7
Tlačítko reset
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Maximální délka grafické karty
37 cm
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Boční okno
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Model
PC
Barva
Černá
Vhodné pro
Hraní
Formát
Midi Tower
Hmotnost a rozměry
Výška
483 mm
Hloubka
421 mm
Šířka
215 mm
Hmotnost
6,9 kg
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Audio vstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Chlazení
Podporované velikosti předních chladičů
360 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované velikosti horních chladičů
140
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí.
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
PS2
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.056 kg |
| EAN: | 6933412774341 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 294 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 536 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
