DeepCool LT520 WH Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Proud čerpadla
0,38 mA
Proud ventilátoru
0,22 A
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba ventilátoru
2,64 W
Spotřeba pumpy
4,56 W
Spotřeba energie LED (čerpadlo)
3,15 W
Napětí čerpadla
12 V
Napětí LED
5 V
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Materiál chladiče
Hliník
Konektor ventilátoru
4pinový
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Bílá
Typ konektoru LED
3-pinový
Hmotnost a rozměry
Hloubka chladiče
12 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Délka trubic
41 cm
Hloubka čerpadla
6,8 cm
Šířka chladiče
28,2 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Šířka čerpadla
9,4 cm
Hmotnost
1,54 kg
Výška čerpadla
8 cm
Výkon
Maximální hluk ventilátoru
32,9 dB
Průměr větráku
12 cm
Rychlost ventilátoru (max)
2250 ot/min
Maximální proud vzduchu
3,27 mmH2O
Podporované patice procesorů
LGA 2011 (Socket R)
Hladina hluku pumpy
19 dB
Počet kusů v balení
1 kusů
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Otáčky motoru čerpadla
3100 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Pokoj
Procesor
Technologie ložisek ventilátoru
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Obsah balení
Typ balení
Krabice
CPU svorky
Ano
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 6933412728115 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
