DeepCool LS520 SE WH Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud čerpadla
380 mA
Napětí čerpadla
12 V
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba pumpy
4,56 W
Napětí LED
5 V
Proud ventilátoru
0,25 A
Spotřeba ventilátoru
3 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Materiál chladiče
Hliník
Počet lopatek ventilátoru
9
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva
Bílá
Typ konektoru LED
3-pinový
Osvětlovací LED
Ano
Materiál základní desky
Měď
Hmotnost a rozměry
Výška chladiče
2,7 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Délka trubic
41 cm
Tloušťka ventilátoru
2,5 cm
Šířka čerpadla
8,5 cm
Hmotnost
1,35 kg
Výška čerpadla
5,5 cm
Hloubka chladiče
28,2 cm
Šířka chladiče
12 cm
Hloubka čerpadla
7,3 cm
Výkon
Počet kusů v balení
1 kusů
Hladina hluku pumpy
19 dB
Technologie ložisek ventilátoru
Hydraulické ložisko
Pokoj
Procesor
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Maximální hluk ventilátoru
32,9 dB
Průměr větráku
12 cm
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost ventilátoru (max)
2250 ot/min
Maximální proud vzduchu
3,27 mmH2O
Otáčky motoru čerpadla
3100 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
CPU svorky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.01 kg |
| EAN: | 6933412727996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
