DeepCool LP240 Počítačová skříň, Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLDECZEW0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Typ konektoru LED
3-pinový
Konektor ventilátoru
4pinový
Osvětlovací LED
Ano
Typ displeje
LED
Materiál
Hliník
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka trubic
41 cm
Výška chladiče
12 cm
Šířka čerpadla
9,1 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka chladiče
2,7 cm
Šířka chladiče
22,8 cm
Výška čerpadla
7,8 cm
Hloubka čerpadla
6,3 cm
Hloubka balení
439 mm
Výška balení
191 mm
Hmotnost včetně balení
1,82 kg
Hmotnost
1,42 kg
Šířka balení
159 mm
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Výkon
Rychlost ventilátoru (max)
2400 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Otáčky motoru čerpadla
3400 ot/min
Typ ložiska
Hydrodynamické ložisko
Pokoj
Počítačová skříň, Procesor
Hladina hluku pumpy
21 dB
Maximální proud vzduchu
72,04 cfm
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Minimální hluk ventilátoru
38,71 dB
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Počet kusů v balení
1 kusů
Průměr větráku
12 cm
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6933412729259 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
