DeepCool CH780 WH - Počítačová skříň
Kód: OBUDECOBU0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Boční okno
Ano
Barva podsvětlení
aRGB
Počet 3,5" pozic
2
Počet expanzních slotů
3
Formát
Full Tower
Barva
Bílá
Maximální délka PSU
18 cm
Model
PC
Vylepšená správa kabelů
Ano
Maximální výška CPU chladiče
13,2 cm
Protiprachový filtr
Ano
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Tlačítko zap/vyp
Ano
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Materiál
Temperované sklo
Počet 2.5" pozic
3
Osvětlení
Ano
Maximální délka grafické karty
48 cm
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Hmotnost
13,7 kg
Výška
551 mm
Hloubka
528 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet portů USB typu C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Chlazení
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných spodních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti horních chladičů
120
Podporované průměry spodních ventilátorů
120
Instalované boční ventilátory
1x 420 mm
Podporované velikosti bočních chladičů
140
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti spodního chladiče
280 mm
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
PS2
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.42 kg |
| EAN: | 6933412774730 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 630 mm |
| Šířka balení: | 610 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
