DeepCool CH510 Midi Tower Černá
Kód: OBUDECOBU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Počet expanzních slotů
7
Počet interních 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
EATX
Maximální délka PSU
17 cm
Maximální délka grafické karty
38 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Model
PC
Počet 3,5" pozic
2
Vhodné pro
Domov/kancelář
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
17,5 cm
Protiprachový filtr
Ano
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Vylepšená správa kabelů
Ano
Tlačítko reset
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Materiál
SPCC
Počet 2.5" pozic
3
Hmotnost a rozměry
Výška
471 mm
Šířka
230 mm
Hloubka
435 mm
Hmotnost
7,2 kg
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Chlazení
Podporované velikosti předních chladičů
360 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Podporované velikosti horních chladičů
120
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.45 kg |
| EAN: | 6933412715009 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
