DeepCool Assassin VC Elite WH Procesor Vzduchový chladič 120/140 mm Bílá 1 kusů
Kód: CHLDECCPU0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
4,8 W
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Proud ventilátoru
0,2 A
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba ventilátoru
2,4 W
Vzhled
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet tepelných trubek
7
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 140 x 25 mm
Hmotnost
1,77 kg
Výška
164 mm
Šířka
147 mm
Hloubka
144 mm
Výška chladiče
16 cm
Hloubka chladiče
14 cm
Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v)
120 x 120 x 25 mm
Průměr tepelných trubek
6 mm
Šířka chladiče
11 cm
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1200 (Socket H5)
Počet kusů v balení
1 kusů
Maximální proud vzduchu
61,25 cfm
Průměr větráku
120/140 mm
Model
Vzduchový chladič
Pokoj
Procesor
Typ ložiska
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Maximální hluk ventilátoru
29,3 dB
Max. průtok vzduchu ventilátorem 2
58,06 cfm
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (max.)
1700 ot/min
Rychlost ventilátoru (max)
1800 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (min.)
500 ot/min
Minimální tlak vzduchu
2,1 mmH2O
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Včetně šroubů
Ano
Montážní sada
Ano
Včetně termální podložky
Ano
CPU svorky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 6933412729433 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
