DeepCool ASSASSIN IV VC VISION Procesor Vzduchový chladič 120/140 mm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECCPU0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Spotřeba elektrické energie
4,8 W
Proud ventilátoru
0,2 A
Napětí ventilátoru
12 V
Jmenovité napětí
12 V
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Velikost displeje
44,6 x 53,6 mm
Barva
Černá
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet tepelných trubek
7
Hmotnost a rozměry
Hloubka chladiče
11 cm
Výška chladiče
16 cm
Průměr tepelných trubek
6 mm
Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka
144 mm
Výška
172 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 140 x 25 mm
Šířka chladiče
14 cm
Šířka
147 mm
Hmotnost
1,78 kg
Výkon
Maximální proud vzduchu
3,76 mmH2O
Pokoj
Procesor
Model
Vzduchový chladič
Rychlost otáčení (max)
1800 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 2066
Max. tlak vzduchu ventilátoru 2
2,1 mmH2O
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Průměr větráku
120/140 mm
Max. průtok vzduchu ventilátorem 2
58,06 cfm
Rychlost otáčení (min)
500 ot/min
Typ ložiska
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Maximální hluk ventilátoru
29,3 dB
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.28 kg |
| EAN: | 6933412729136 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
