DeepCool AK620 Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLDECCPU0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba ventilátoru
1,44 W
Napětí ventilátoru
12 V
Proud ventilátoru
0,12 A
Thermal Design Power (TDP)
260 W
Vzhled
Počet tepelných trubek
6
Barva
Černá
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka chladiče
12,7 cm
Výška chladiče
15,7 cm
Hloubka chladiče
11 cm
Průměr tepelných trubek
6 mm
Výška
160 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hmotnost
1,46 kg
Hloubka
138 mm
Šířka
129 mm
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Pokoj
Procesor
Rychlost ventilátoru (max)
1850 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Maximální proud vzduchu
2,19 mmH2O
Technologie ložisek ventilátoru
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Průměr větráku
12 cm
Model
Vzduchový chladič
Rychlost otáčení (max)
1850 ot/min
Počet kusů v balení
1 kusů
Rychlost otáčení (min)
500 ot/min
Hlučnost (vysoká rychlost)
28 dB
Obsah balení
Včetně termální podložky
Ano
Montážní instrukce
Ano
CPU svorky
Ano
Montážní sada
Ano
Typ balení
Krabice
Dodávané kabely
Ventilátor
Včetně šroubů
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedotýkejte se ventilátoru, pokud je jednotka v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.745 kg |
| EAN: | 6933412727316 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 195 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
