Cudy M3600 Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Bílá 3 Vnitřní
Kód: KILCUDROU0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
MIMO
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
BeamForming
Ano
Paměť flash
128 MB
WPS tlačítko
Ano
Vnitřní paměť
512 MB
Počet jader procesoru
4
Takt procesoru
2 GHz
Zabudovaný procesor
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní proud adaptéru
1 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Počet antén
4
LED indikátory
Status, Systém
Typ produktu
Síťový systém
Typ antény
Vnitřní
Barva
Bílá
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Výška
154,5 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Ethernet WAN
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
3
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
Počet přiložených produtků
3 kusů
Ethernet kabel
Ano
AC adaptér
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
2882 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
688 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
2882 Mbit/s
Wi-Fi standard
Wi-Fi 7 (802.11be)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.878 kg |
| EAN: | 6971690793661 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
