Cudy M1300 3-PACK Systém mesh Wi-Fi Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá 1 Vnitřní
Kód: KILCUDROU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
16 MB
Zabudovaný procesor
Ano
Paměť flash
128 MB
Přesměrování portu
Ano
DHCP server
Ano
DHCP klient
Ano
Počet jader procesoru
2
Příkon
Výstupní proud adaptéru
1 A
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Vzhled
Počet antén
4
Barva
Bílá
Počet podporovaných zařízení
100
Typ směru antény
Všesměrový
Typ antény
Vnitřní
Tlačítko reset
Ano
Typ produktu
Síťový systém
Možnosti připojení
Ethernet WAN
Ano
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Počet přiložených produtků
3 kusů
Počet jednotek v ceně
3 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může vysílat rádiové vlny, které mohou rušit jiná elektronická zařízení.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Dynamická IP adresa
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Přístup pro hosty
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Statická IP adresa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 6971690792817 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 254 mm |
| Šířka balení: | 377 mm |
| Délka balení: | 133 mm |
| Podpora VPN: | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
