Cudy GS1024 síťový přepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Černá
Kód: KILCUDSWI0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3
Auto MDI/MDI-X
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
15 W
Vzhled
Barva
Černá
Instalace do racku
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
180 mm
Výška
44 mm
Hloubka
270 mm
Možnosti připojení
Počet portů gigabitového Ethernetu
24
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
24
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 85%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 85%
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami.
Přenos dat
Tabulka MAC adres
8 pol.
Kapacita přepínání
48 Gbit/s
Rychlost přeposílání paketů (100 Gbps)
148,8 pps
Rychlost přeposílání paketů (10 Gbps)
14,88 pps
Store-and-forward
Ano
Optické vlákno
Přenosová vzdálenost (max)
0,1 km
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 6971690791124 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
