Cudy GS1010PE síťový přepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Černá
Kód: KILCUDSWI0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
Síťové standardy
IEEE 802.3
Podpora VLAN
Ano
Příkon
Výstupní proud
2,3 A
Výstupní napětí
52 V
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
Barva
Černá
LED indikátory
Aktivita
Základní materiál
Kov
Instalace do racku
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Stohovatelné
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
222 mm
Výška
40 mm
Hloubka
163 mm
Další charakteristiky
Frekvence
20 Gbit/s
Možnosti připojení
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
10
Počet uplinkových portů
2
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Napájecí konektor
Konektor AC-IN
Výkon
Plug and Play
Ano
Bez větráku
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 80 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 50 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán.
Přenos dat
Store-and-forward
Ano
Vyrovnávací paměť pro pakety
0,25 MB
Tabulka MAC adres
2000 pol.
Power over Ethernet (PoE)
Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+)
8
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE)
120 W
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet
30 W
Počet portů Power over Ethernet (PoE)
8
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 6971690791421 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 87 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
