Cudy AP11000 Wi-Fi přístupový bod 5760 Mbit/s Bílá
Kód: KILCUDACC0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
2.4 GHz
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
688 Mbit/s
BeamForming
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10000 Mbit/s
Max. rychlost přenosu dat (6 GHz)
5760 Mbit/s
6 GHz
Ano
Maximální přenosová rychlost
5760 Mbit/s
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
4320 Mbit/s
Typ MIMO
Multi User MIMO
5 GHz
Ano
Maximální venkovní dosah
260 m
MIMO
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Maximální spotřeba energie
20 W
Spotřeba elektrické energie
20 W
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní proud
2 A
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ne
Výstupní napětí
12 V
Osvědčení
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Vzhled
LED indikátory
Systém
Barva
Bílá
Tlačítko reset
Ano
Umístění
Strop, Zeď
Hmotnost a rozměry
Hloubka
57,1 mm
Hmotnost
578,2 g
Šířka
231,9 mm
Výška
231,9 mm
Údaje o balení
Výška balení
73 mm
Hloubka balení
238 mm
Šířka balení
310 mm
Hmotnost včetně balení
944 g
Technické údaje
Množství na přepravní kartonové balení
10 kusů
Anténa
Úroveň zisku antény (max)
5,8 dBi
Typ antény
Vnitřní
Počet antén
6
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA3
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Napájecí konektor
Ano
WAN port
Ethernet (RJ-45)
Počet SFP/SFP+ portů
1
Rozhraní
2
Výkon
Paměť flash
128 MB
Takt procesoru
1500 MHz
Vnitřní paměť
512 MB
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Včetně adaptéru PoE (napájení po ethernetu)
Ne
Stručný návod
Ano
AC adaptér
Ne
Montážní sada
Ano
Logistická data
Záruční doba
1 rok/roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 6971690793586 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
| Přibalený software: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
