CS900 SATA 2"5 2TB SSD
Kód: DIAPNYSSD0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
2.5"
Rychlost zápisu
530 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost čtení
550 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Rozhraní
PCI Express 4.0
Komponent pro
PC/Laptop
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
0,65
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 751492636023 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 134 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
