Corsair RM850x napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLCRIOBU0110
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní proud
10 - 5 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Celkový příkon
850 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Prvky ochrany napájení
Nadměrná zátěž
Maximální výstupní proud (+12 V)
70,8 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+5 V)
150 W
Efektivita
90%
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
15 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
849,6 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
150 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
3 A
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Průměr větráku
14 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
160 mm
Hmotnost
3,28 kg
Technické údaje
Certifikáty shody
UKCA
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Typ kabeláže
Plně modulární
Počet napájecích konektorů SATA
12
Délka napájecího kabelu základní desky
61 cm
Délka periferního (Molex) kabelu
750
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Délka napájecího kabelu SATA
455
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
Ano
Délka napájecího kabelu pro PCI Express
75 cm
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Výkon
Účel
PC/server
ATX verze
3.1
EPS verze
2.92
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Formát PSU
ATX
Obsah balení
Dodávané kabely
AC, DC
Včetně kabelové spojky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 840006667445 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 223 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
