BP ICHIBANSHO EVANGELION - EVA KAI-08y (OS!)
Kód: FIGBNDKOL0274
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | A jiné |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 0.725 kg |
| EAN: | 4983164179033 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
