Bosch MUZ5EB2 příslušenství pro kuchyňské roboty
Kód: AGABOSRKP0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Plast
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
180 mm
Hloubka
180 mm
Výška
180 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.47 kg |
| EAN: | 4242002758251 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
| Kompatibilita: | Bosch MUM5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
