Bosch MMB6172S mixér Stojací mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBOSMIB0116
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Vyjímatelná miska
Ano
Barva
Černá
Model
Stojací mixér
Délka šňůry
1 m
Hmotnost a rozměry
Výška
195 mm
Hmotnost
3,93 kg
Šířka
410 mm
Hloubka
230 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
4,5 kg
Technické údaje
Neobsahuje
Bisfenol A
Materiál
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.86 kg |
| EAN: | 4242005215980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 311 mm |
| Šířka balení: | 398 mm |
| Délka balení: | 291 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
