Bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum - grafitová
Kód: PERSENSLU0148
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Délka
190 mm
Hloubka
46,3 mm
Hmotnost
293 g
Šířka
180 mm
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Maximální teplota
40°C
Kompatibilní s
A2DP, AVRCP, HFP
Minimální provozní teplota
0 °C
Doba nabíjení
120 min
Styl nošení
Přes hlavu
Doporučené použití
Hudba
Barva
Grafit
Délka kabelu
3 m
Vstupní napětí
5 V
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano(4)
Typ sluchátek
Stereofonní
Vzdálenost pro záznam
260 m
Frekvence pohybové interpolace
2402 -2480 MHz
Typ produktu
Sluchátka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány.
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,04%
Akustický systém
Otevřený
Maximální provozní doba
20 hodin
Citlivost
100 dB
Snížení hluku
Ano
Typ ovladače
Dynamický
Frekvence sluchátek
6 - 22000 Hz
Ovládání hlasitosti
Ano
Míra akustického tlaku
106 dB
Impedance
470 ohm
Bluetooth
Bluetooth 5.2 třída 1
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Frekvence sluchátek
50 - 10000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 4260752332569 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
