Beyerdynamic TG V70 Černá Pódiový/profesionální mikrofon
Kód: MISBYEMIK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Rozměry mikrofonu (h x v)
54 x 185 mm
Hmostnost mikrofonu
349 g
Další charakteristiky
Konektor(y)
3-pin XLR
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Počítačový podstavec
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Vstupní impedance mikrofonu
280 ohm
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Frekvence mikrofonu
25 - 18000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.568 kg |
| EAN: | 4010118707292 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 72 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
