Beyerdynamic DT 770 Pro Black Limited Edition - uzavřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
270 g
Možnosti připojení
Dosah bezdrátového spojení
3 m
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Doporučené použití
Hudba
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85183000
Sluchátka
Impedance
80 ohm
Citlivost sluchátek
96 dB
Maximální vstupní výkon
100 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Akustický systém
Zavřené
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4010118717772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
