Beyerdynamic DT 770 PRO 250 OHM Black Limited Edition - uzavřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
270 g
Další charakteristiky
Připojení sluchátek
3,5 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Hudba
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Délka kabelu
3 m
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85183000
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96 dB
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Akustický systém
Zavřené
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Impedance
250 ohm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.576 kg |
| EAN: | 4010118718717 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 231 mm |
| Šířka balení: | 222 mm |
| Délka balení: | 119 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
