Beyerdynamic DT 700 Pro X Sluchátka Kabel Přes hlavu Jeviště/studio Černá
Kód: MISBYESLU0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
350 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ne
Výkon
Doporučené použití
Jeviště/studio
Odnímatelný kabel
Ano
Délka kabelu
3 m
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Barva kabelu
Černá
Obsah balení
Dodávané kabely
XLR-3.5 mm
Množství
1
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Citlivost sluchátek
20 dB
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Impedance
48 ohm
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,4%
Akustický systém
Zavřené
Maximální vstupní výkon
1 mW
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 4010118737701 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
