Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II - uzavřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
377 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Mini XLR konektor (3pinový)
Ano
Výkon
Délka kabelu
3 m, 5 m
Barva
Černá
Typ produktu
Studiová sluchátka
Styl nošení
Přes hlavu
Doporučené použití
Hudba/studio
Obsah balení
Obsah balení
Audio x 2 kabely
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje lithiové baterie, které mohou představovat nebezpečí požáru.
Sluchátka
Impedance
30 ohm
Typ ovladače
Dynamický
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Průměr snímače
45 mm
Akustický systém
Zavřené
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 4010118001536 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
