be quiet! Silent Base 802 Window Black Midi Tower Černá
Kód: OBUBEQOBU0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Boční okno
Ano
Model
PC
Protiprachový filtr
Ano
Materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Počet 2.5" pozic
7
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet expanzních slotů
9
Podporované formáty základní desky
ATX
Formát
Midi Tower
Počet 3,5" pozic
3
Barva
Černá
Maximální výška CPU chladiče
18,5 cm
Maximální délka grafické karty
44,9 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka PSU
28,8 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
539 mm
Výška
553 mm
Hmotnost
13,2 kg
Šířka
281 mm
Údaje o balení
Šířka balení
323 mm
Hloubka balení
651 mm
Hmotnost včetně balení
14,9 kg
Výška balení
615 mm
Další charakteristiky
Stojan v ceně
Ano
Včetně šroubů
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti předních chladičů
120
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Podporované velikosti horních chladičů
120
Instalované přední ventilátory
2x 140 mm
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.92 kg |
| EAN: | 4260052188385 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 281 mm |
| Šířka balení: | 539 mm |
| Délka balení: | 553 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
