be quiet! Dark Base 701 Tower Bílá
Kód: OBUBEQOBU0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
18,5 cm
Maximální délka grafické karty
41,5 cm
Barva podsvětlení
Modrá
Počet expanzních slotů
10
Maximální délka PSU
25 cm
LED indikátory
Ano
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Formát
Tower
Osvětlení
Ano
Barva
Bílá
Počet 3,5" pozic
3
Model
PC
Materiál
Sklo
Počet 2.5" pozic
5
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12,8 kg
Hloubka
565 mm
Šířka
249 mm
Výška
495 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
575 mm
Hmotnost včetně balení
15,5 kg
Šířka balení
319 mm
Výška balení
628 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
Triman
Záruční doba
3 rok/roky
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Chlazení
Počet podporovaných spodních ventilátorů (max)
1
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm/1x 140 mm
Instalované horní ventilátory
3x 120 mm
Maximální proud vzduchu
2,36 mmH2O
Podporované velikosti předních chladičů
140
Instalované spodní ventilátory
1x 140 mm
Podporované velikosti horních chladičů
360 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry spodních ventilátorů
140 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti bočních chladičů
360 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 4260052190661 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 249 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 523 mm |
| Certifikace: | CE, UKCA, RoHS, Reach, WEEE, Triman |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
