BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Large and X-Large breeds Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Úzkostlivý
Hmotnost
12 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Velké plemeno +45 kg
Další funkce
Bez kuřecího masa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Losos
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Hrubý popel
9%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5903999105037 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
