BaByliss Steam Mist Styler Žehlička na vlasy Pára Černá, Stříbrná 2,5 m
Kód: AGDBBLPRO0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Barva
Stříbrná
Základní materiál
Kov
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
459 g
Výška
40 mm
Šířka
335 mm
Hloubka
45 mm
Velikost desky
39 x 100 mm
Údaje o balení
Šířka balení
365 mm
Výška balení
128 mm
Hmotnost včetně balení
920 g
Hloubka balení
70 mm
Výkon
Účel
Suché vlasy
Rychlé zahřátí
Ano
Model
Žehlička na vlasy
Technologie
Pára
Nastavitelný termostat
Ano
Texturizování vlasů
Ne
Navlnění vlasů
Ano
Keramický povrch
Ano
Teplota (max)
230 °C
Počet teplotních nastavení
5
Teplota (min)
150 °C
Ionizátor
Ano
Vhodné pro tyto typy vlasů
Všechny vlasy
Vysoušení vlasů
Ne
Rovnání vlasů
Ano
Široké destičky
Ano
Obsah balení
Protiskluzová podložka
Ano
Ergonomie
Bezkabelový
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Vestavěný displej
Ne
Automatické vypnutí
Ano
Otočná šňůra
Ano
Indikátor teploty
Ano
Délka šňůry
2,5 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 3030050153408 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
