ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB White Edition Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá
Kód: CHLASUZEW0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Bílá
Typ displeje
AMOLED
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Materiál vodního bloku
Měď
Materiál chladiče
Hliník
Osvětlovací LED
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
2,45 kg
Hloubka balení
219 mm
Šířka balení
422 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška balení
154 mm
Hmotnost
1,56 kg
Šířka vodního bloku
13,3 cm
Šířka chladiče
39,4 cm
Hloubka chladiče
14 cm
Délka trubic
20 cm
Výška chladiče
3,2 cm
Výška vodního bloku
12,3 cm
Hloubka vodního bloku
10,5 cm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Hlučnost
39,6 dB
Výkon
Maximální proud vzduchu
71,44 cfm
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Průměr větráku
12 cm
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost ventilátoru (min)
800 ot/min
Rychlost ventilátoru (max)
2650 ot/min
Statický tlak ventilátoru
5,45 mmH2O
Pokoj
Procesor
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Montážní sada
Ano
Montážní instrukce
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.66 kg |
| EAN: | 4711636139694 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
