ASUS ROG Astral - -RTX5090-O32G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0932
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5090
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2610 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2580 MHz
CUDA jádra
21760
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
1000 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
3,8
Počet ventilátorů
4 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Typ chlazení
Aktivní
Barva podsvětlení
Více
Osvětlení
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
357,6 mm
Hmotnost
3,01 kg
Výška
149,3 mm
Hloubka
76 mm
Údaje o balení
Šířka balení
420 mm
Výška balení
126 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
226 mm
Hmotnost včetně balení
4,45 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
2
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
512 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
32 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Výkon NPU až
3352 TOPs
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Verze HDCP
2.3
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 4.51 kg |
| EAN: | 4711636112086 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 227 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
