ASUS Proart PA401 Wood Mesh PWM Beige Béžová
Kód: OBUASUOBU0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Materiál
Dřevo
Vhodné pro
Domov/kancelář
Podporované formáty základní desky
ATX
Tlačítko reset
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16 cm
Protiprachový filtr
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Vylepšená správa kabelů
Ano
Model
PC
Počet 2.5" pozic
2
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka grafické karty
31,5 cm
Maximální délka PSU
17 cm
Počet expanzních slotů
7
Barva
Béžová
Hmotnost a rozměry
Šířka
225 mm
Hloubka
412 mm
Výška
503 mm
Hmotnost
8,61 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
9,41 kg
Hloubka balení
495 mm
Šířka balení
295 mm
Výška balení
570 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Chlazení
Instalované přední ventilátory
2x 160 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
160 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Podporované velikosti horních chladičů
140
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9.362 kg |
| EAN: | 4711387838747 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 506 mm |
| Délka balení: | 585 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
