ASUS ProArt LC 360 Procesor Sada pro kapalinové chlazení 12 cm Černá
Kód: CHLASUZEW0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Osvětlovací LED
Ne
Materiál chladiče
Hliník
Počet tepelných trubek
2
Materiál základní desky
Měď
Počet lopatek ventilátoru
9
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
462 mm
Hmotnost
2,19 kg
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška balení
2025 mm
Hmotnost včetně balení
3,32 kg
Hloubka balení
182,5 mm
Šířka vodního bloku
7,8 cm
Výška vodního bloku
2,7 cm
Šířka chladiče
12,1 cm
Hloubka chladiče
39,4 cm
Hloubka vodního bloku
7,8 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Délka trubic
40 cm
Výkon
Model
Sada pro kapalinové chlazení
Podporované patice procesorů
LGA 1200 (Socket H5)
Průměr větráku
12 cm
Maximální proud vzduchu
102,3 cfm
Rychlost otáčení (max)
2200 ot/min
Rychlost otáčení (min)
800 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
800 ot/min
Pokoj
Procesor
Hladina hluku
35,7 sonů
Rychlost ventilátoru (max)
2200 ot/min
Maximální hluk ventilátoru
35,7 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4711387583616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
