ASUS Prime -RTX5050-O8G NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6
Kód: VGAASUNVD0936
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2707 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5050
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
2560
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2677 MHz
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2,5
Připraveno pro SFF
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
120 mm
Hmotnost
766 g
Hloubka
50 mm
Délka
268,3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
88,5 mm
Hmotnost včetně balení
1,41 kg
Hloubka balení
233 mm
Šířka balení
405 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Verze HDCP
2.3
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Výkon NPU až
439 TOPs
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 4711636177382 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
